Rekrutacje pracowników

Szukasz pracownika na stałe? Z naszą pomocą to również możliwe! Zajmujemy się szukaniem pracowników, procesem rekrutacji, sprawdzamy też ich kompetencje i doświadczenie. Po wstępnej selekcji otrzymujesz od nas listę kandydatów, wśród których to Ty wybierasz. W ramach success fee pobieramy wynagrodzenie dopiero po zatrudnieniu przez Ciebie odpowiedniego kandydata. Mamy duże doświadczenie w prowadzaniu rekrutacji pracowników o charakterze specjalistycznym. Wiemy, gdzie szukać najlepszych ekspertów niezależnie od branży!

Korzyści, jakie wynikają z naszej rekrutacji pracowników

  • Wsłuchujemy się w Twoje potrzeby.
  • Opracowujemy klarowny plan działania i ofertę.
  • Gwarantujemy powodzenie procesu rekrutacji pracowników – w razie nieudanego, prowadzimy kolejny na bez dodatkowych opłat.
  • Płacisz wyłącznie po znalezieniu i zatrudnieniu najlepszego kandydata.

Przebieg współpracy w rekrutacji pracowników.

1

Tworzymy ofertę cenową

W 24 godziny otrzymasz od nas ofertę. Oczywiście pod uwagę weźmiemy wszelkie Twoje potrzeby, a koszt projektu wyceniony zostanie indywidualnie.
2

Szukamy pracowników

Rekrutację opieramy o odpowiednie narzędzia, które odpowiadają konkretnemu stanowisku. Stosujemy między innymi takie rozwiązania, jak: ogłoszenia płatne i bezpłatne, social media, pracę w terenie, portale branżowe oraz direct search. Działamy nieszablanowo i skutecznie!
3

Zdajemy raport

O efektach naszej pracy dowiesz się cyklicznie, dzięki czemu wiesz, na jakim etapie jesteśmy.
4

Dokonujemy selekcji

Wstępne rozmowy, analiza CV, weryfikacja i sprawdzanie referencji – w ten sposób oddelegowujemy do Ciebie najlepszych kandydatów. Po ich akceptacji, trafiają oni na rozmowy kwalifikacyjne do Twojej firmy, a Ty decydujesz, kogo chcesz zatrudnić.
5

Kończymy proces

Dopiero podpisanie umowy z pracownikiem jest momentem zakończenia procesu. Także wszelkie płatności pobieramy dopiero po tym, jak zatrudnisz wybranego pracownika.

Pytania i odpowiedzi - Rekrutacje stałe dla pracodawców

Jeśli sobie tego życzysz, na początku współpracy otrzymasz gwarancję na rekrutację pracowników, dzięki której może być ona powtórzona ze względu na konkretne przypadki.

Nasza faktura ma standardowy, 14-dniowy czas płatności.

Tak, w określonych warunkach stosujemy takie rozwiązania lub też wykonujemy konkretne zadania. Dbamy o dyskrecję, komfort kandydata i wizerunek Twojej organizacji.
Skorzystaj
z naszego doświadczenia