O nas - Agencja pracy WORK Teams

Otwieramy nowe możliwości.

Z powodzeniem sięgamy po nowoczesne media społecznościowe, dzięki którym cały czas monitorujemy, ale też z łatwością poruszamy się po dzisiejszym rynku pracy. Wyróżnia nas łatwość w znajdywaniu najlepszych kandydatów o odpowiednich kwalifikacjach, mamy dostęp do wyjątkowych kompetencji, stawiamy na najlepsze rozwiązania dla kadr, korzystamy z najnowszych rozwiązań marketingu rekrutacyjnego. 

NASZA MISJA

Sukces firmy

WORK TEAMS Sp. z o.o. to agencja pracy zajmująca się kompleksowym wsparciem procesów produkcyjnych rozmaitych przedsiębiorstw poprzez świadczenie usług w zakresie odnalezienia, selekcji oraz zatrudnienia pracowników stałych, jak i tymczasowych.

Swoje usługi kierujemy nie tylko do tych przedsiębiorstw, które borykają się z brakami kadrowymi. Naszą specjalnością jest pomoc w realizacji dużych zamówień poprzez zapewnienie zasobów ludzkich oraz optymalizacja procesów zarządzania posiadaną kadrą.

Zapraszamy do kontaktu wszystkich, którym zależy na wykwalifikowanych i sprawdzonych pracownikach oraz zespołach produkcyjnych.

Ponad 15 lat doświadczenia

Transparentna współpraca

O NAS

DLACZEGO WARTO NAS WYBRAĆ?

Najlepsi specjaliści

Nasz team to sami specjaliści i eksperci, którzy posiadają wszechstronne doświadczenie w zakresie usług na rynku pracy.

Niezawodne wsparcie

Niezależnie od momentu współpracy, oferujemy nasze wsparcie i pomoc. Jest to możliwe dzięki dyżurom telefonicznym i osobistym, które pełnią nasi koordynatorzy – nawet w dni wolne!

Więcej czasu

Zlecenie poszukiwania pracowników i wszelkie formalności z tym związane to niezwykła oszczędność czasu, którą mogą Państwo zyskać dzięki współpracy z nami.

Jesteśmy zawsze dostępni

Przy dużych projektach możemy utworzyć centrum w Państwa organizacji, skąd bezpośrednio zarządzać będziemy grupą oddelegowanych pracowników.

KONTAKT I OFERTA

Szukasz nowoczesnych rozwiązań z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi?

Skontaktuj się z nami, a my niezwłocznie zajmiemy się resztą!