Szukasz doskonałego pracownika?

W swojej firmie masz wolne miejsca pracy?

A może interesuje Cię baza najlepszych kandydatów dla Twojej branży?

Oferta dla pracodawców

Oferty pracowników dla pracodawców

NIE CZEKAJ
ZDAJ SIĘ NA SPECJALISTÓW

Dlaczego warto wybrać naszą ofertę pracowników dla pracodawców?

CO OFERUJEMY?

Nasza firma jest dziś liderem w zakresie usług personalnych. Łączymy bogate doświadczenie i wysokiej kwalifikacji specjalistów. Doskonale znamy realia rynku pracy, który nieustannie się zmienia. Posiadamy kompetencję, dzięki którym oferujemy szereg narzędzi, dzięki którym stale zmieniamy się i dostosowujemy się do konkretnych potrzeb naszych klientów w przygotowaniu oferty pracowników dla pracodawców.

Naszą kluczową usługą jest outsourcing na specjalistycznym poziomie. Wiemy, jak duże korzyści przynosi dziś sięganie po zewnętrzne wsparcie dla firm, dlaczego jest związane z najnowszą formą zarządzania biznesu i jak odpowiada ono na współczesne problemy globalnego rynku.

PRACOWNICY TYMCZASOWI

Leasing pracowniczy dla firm to dziś jedno z najlepszych rozwiązań, jakie oferujemy. W ten sposób z łatwością mogą Państwo korzystać z usług pracowników od WORK TEAMS na wybrany okres czasu, a tym samym nie nawiązywać bezpośrednio żadnych stosunków prawnych. 

REKRUTACJE STAŁE

Szukasz pracownika na stałe? Z naszą pomocą to również możliwe! Zajmujemy się szukaniem pracowników, procesem rekrutacji, sprawdzamy też ich kompetencje i doświadczenie. Po wstępnej selekcji otrzymujesz od nas listę kandydatów, wśród których to Ty wybierasz. 

Skorzystaj
z naszego doświadczenia