Pracownicy tymczasowi

Leasing pracowniczy dla firm to dziś jedno z najlepszych rozwiązań, jakie oferujemy. W ten sposób z łatwością mogą Państwo korzystać z usług pracowników od WORK TEAMS na wybrany okres czasu, a tym samym nie nawiązywać bezpośrednio żadnych stosunków prawnych. To w naszym zakresie pozostaje cały proces rekrutacyjny, oddelegowanie naszych pracowników i zapewnienie wszelkich formalności. Naszym obowiązkiem są również wszelkie kwestie prawne, wypłacanie wynagrodzeń, ponosimy też wszelką odpowiedzialność jako formalny pracodawca.

Korzyści

  • Z łatwością rekrutujemy i zapewniamy pracowników chętnych do pracy już z wymaganymi badaniami.
  • Wyceniamy w sposób sprawny i rzetelny, przedstawiamy potencjalne koszty już na początku współpracy.
  • Wszelkie formalne sprawy bierzemy na siebie: to my tworzymy umowy, liczymy, organizujemy noclegi i transport.
  • Na nas spoczywa odpowiedzialność wobec wszelkich organów prawnych.
  • Znajdujemy odpowiednią liczbę pracowników na miarę Twoich potrzeb.
  • Księgowość, sprawy kadrowe i administracyjne są przez nas w pełni obsługiwane.

Formalności

Korzystanie z usługi pracy tymczasowej jest proste. Jest ono możliwe dzięki trójstronnej umowie, gdzie agencja zatrudnia pracowników i zleca im pracę u swojego klienta. To agencja jest pracodawcą, a klient zyskuje do użytkowania pracy zatrudnionych. Warunki współpracy określa między innymi ustawa o pracownikach tymczasowych, z której wynika, że pracownik może być zatrudniony u jednego pracodawcy maksymalnie przez 18 miesięcy w ciągu 3 lat.

Jakie są korzyści z takiego rozwiązania? Przede wszystkim nie trzeba od razu zatrudniać pracownika na stałe przed tym, zanim sprawdzi się jego możliwości i stopień przystosowania do danej pracy. Zaletą jest też elastyczność, a także minimum formalności, gdyż wszelkie kwestie prawno-administracyjne spoczywają na agencji.

Nasza współpraca w zatrudnieniu pracowników tymczasowych krok po roku:

1

Na początek wycena

W 24 godziny otrzymasz od nas wycenę. Na jej kształt i ostateczny wynik wpływają rozmaite czynniki. Liczy się zakres kwalifikacji, liczba poszukiwanych pracowników czy długość współpracy. Oczywiście każdy klient w indywidualnym zakresie otrzymuje szczegółową wycenę z końcowym kosztem. Co więcej, nie ma u nas ukrytych kosztów – wszelkie informacje odnośnie ceny są jawne i transparentne. Dzięki temu od razu wiesz, ile kosztuje Cię korzystanie z naszych usług oraz jakiej wysokości jest nasze wynagrodzenie.
2

Znajdujemy najlepszych wykonawców pracy

Po podpisaniu umowy zajmujemy się szybkim poszukiwaniem odpowiednich pracowników. Mamy bazę kandydatów, dlatego niektórych poznasz już niemal natychmiast. W przypadku zaawansowanej rekrutacji dotrzemy do tych najlepszych, a następnie przedstawimy Ci ich kandydaturę. To Ty ostatecznie decydujesz o ich zatrudnieniu, nie my. Jak długo trwa proces rekrutacji? Wszystko zależy od stopnia zaawansowania, konkretnych wymaganych kompetencji i umiejętności. Dlatego możesz powierzyć nam swoje oczekiwania, a my odpowiemy na Twoje potrzeby w najlepszy sposób!

3

Formalnościami zajmujemy się my!

Priorytetem jest jak najszybsze oddelegowanie pracowników do ich nowych obowiązków w Twoim przedsiębiorstwie. Dlatego nie tylko zajmujemy się wszelkimi formalnościami, ale robimy to bardzo szybko! W zakres naszych usług wchodzi między innymi: zbieranie dokumentacji, badań lekarskich i podpisanych umów. Dbamy też o zastępstwa dzięki naszej bazie kandydatów dodatkowych, dzięki czemu zawsze zachowujemy ciągłość w zatrudnieniu.
4

Pomagamy w dobrze wielkości zatrudnienia

Chcesz większej liczby pracowników? Zdaj się na nas, a my z łatwością wspomożemy w doborze odpowiedniej liczby!
5

Ustalamy rozliczenie

Płatności są u nas przejrzyste. Wybieramy stawkę netto za godzinę pracy. Następnie wszelkie koszty otrzymasz na koniec miesiąca w formie zestawienia. Wówczas wystawiamy fakturę.

Pytania i odpowiedzi - Pracownicy tymczasowi

Nasza marża nie jest stała. Wszystko zależy od indywidualnej oceny, gdzie znaczenie ma chociażby typ stanowiska, czas współpracy czy liczba pracowników.

Skorzystaj
z naszego doświadczenia