Rekrutujemy ludzi dla ludzi.

Jesteśmy agencją pracy tymczasowej w Łomży.

Swoje usługi kierujemy nie tylko do tych przedsiębiorstw, które borykają się z brakami kadrowymi. Naszą specjalnością jest pomoc w realizacji dużych zamówień poprzez zapewnienie zasobów ludzkich oraz optymalizacja procesów zarządzania posiadaną kadrą.

WITAMY W WORK TEAMS

Agencja pracy Łomża

WORK TEAMS to nowoczesna firma, której misją jest oferowanie licznych narzędzi z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi, dzięki którym każda organizacja jest w stanie zwiększyć swoją skuteczność w działaniu. To między innymi:

Twoja nowa praca już na Ciebie czeka

Wypełnij formularz i sprawdź, co możemy zrobić dla Twojej firmy!

Nasze usługi - Agencja pracy Łomża

Praca tymczasowa Łomża

Z powodzeniem znajdujemy pracowników o różnym poziomie kwalifikacji. Z nami znajdą Państwo zarówno pracowników linii produkcyjnych, jak i też pracowników na szczeblu eksperckim.

Rekrutacje stałe w Łomży

Z łatwością zapewniamy specjalistów o wysokim poziomie kwalifikacji, którzy są skłonni podjąć pracę w natychmiastowym czasie.

Co jest naszą misją? Łączenie ludzi! Chcemy, aby firmy mogły znaleźć najlepszych pracowników w Łomży.

Zależy nam też, by nasi kandydaci trafili na rzetelnych pracodawców. Jest to możliwe dzięki naszemu podejściu, w którym zdobyte doświadczenie i wiedza styka się z najnowocześniejszymi rozwiązaniami z zakresu technologii. Z powodzeniem sięgamy po nowoczesne media społecznościowe, dzięki którym cały czas monitorujemy, ale też z łatwością poruszamy się po dzisiejszym łomżyńskim rynku pracy. Wyróżnia nas łatwość w znajdywaniu najlepszych kandydatów o odpowiednich kwalifikacjach, mamy dostęp do wyjątkowych kompetencji, stawiamy na najlepsze rozwiązania dla kadr, korzystamy z najnowszych rozwiązań marketingu rekrutacyjnych, a nasza marka jest rozpoznawalna. To zdecydowanie wyróżnia nas na tle konkurencji, a tym samym daje niezwykłą przewagę dla osób i firm, które korzystają z naszych usług.

Zatrudnienie pracownika

Dlaczego warto nam zaufać?

Mamy bogate doświadczenie

Wyróżnia nas ponad 15 lat doświadczenia. Przez te lata wspieraliśmy setki pracowników i przedsiębiorstw. Ty również możesz dołączyć do tego zadowolonego grona.

Jesteśmy skuteczni

Efektywność to podstawa naszego działania. Dlatego z łatwością trafiamy na takich pracowników, którzy całkowicie wpisują się w oczekiwania przyszłych pracodawców.

Mamy mocne kompetencje

Jesteśmy grupą specjalistów, dla których rekrutacja i rynek pracy to nie tylko zakres zatrudnienia, ale też pasja! Ciągle podnosimy swoje kwalifikacje, by były jak najwyższe.

Jesteśmy elastyczni

Wielkie spółki, firmy działające na średnich i małych rynkach, ale też jednostki – współpracujemy ze wszystkimi!

Stawiamy na indywidualne podejście

Indywidualne potrzeby osób i firm, które korzystają z naszych usług, są dla nas najważniejsze. Dlatego zawsze dostosujemy się do konkretnych oczekiwań i możliwości.

Rzetelność to nasze drugie imię

Wszelkie oferty pracy są przez nas niezwykle rzetelnie sprawdzane, weryfikujemy informacje ze stanem faktycznym.

Złóż swoją aplikację
już teraz!
0 +
Pracowników rocznie
0 +
Otrzymało pracę
0
Lat doświadczenia
0 +
Zadowolonych klientów
Edward Musiał

Prezes zarządu ENDUIP

Work Teams zawsze na czas znalazł dla naszej firmy pracowników tymczasowych. Wszystko przebiega szybko i sprawnie.

Stanisław Kaczmarczyk

HR Enestia

W naszej firmie występuję sezonowość sprzedaży. Pracownicy z Work Temas świetnie pomagają dostosować pracowników tymczasowych właśnie w tych okresach, gdzie potrzebujemy ich najbardziej.

Sławomir Kuleszka

Właściciel, Oriental

Transparentne warunki współpracy i szybka reakcja na zapotrzebowanie to największy atut tej agencji pracy. Współpracujemy od początku istnienia naszej firmy.

opinie klientów - agencja pracy tymczasowej Łomża

Szacunek, otwartość i sprecyzowanie potrzeb naszych Klientów to główne filary agencji pracy w Łomży. Ogromnie się cieszymy z tak dużej grupy zadowolonych firm, z którym stale współpracujemy.